Sıfır Atık Danışmanlığı

Sıfır Atık”; israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, atık oluşum sebeplerinin gözden geçirilerek atık oluşumunun engellenmesi veya minimize edilmesi, atığın oluşması durumunda ise kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanmasını kapsayan atık yönetim felsefesi olarak tanımlanan bir hedeftir.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 12.07.2019 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Sıfır Atık Yönetmeliği’ EK-1 listesinde yer alan bina ve yerleşkelerin uygulama takvimi doğrultusunda sıfır atık yönetim sistemini kurarak uygulamaya geçmeleri zorunludur. Bu kapsamda sıfır atık yönetim sistemini kurmakla yükümlü olanlar ile sistemi gönüllü olarak kurmak isteyenler sıfır atık yönetim sisteminin kurulması ve geliştirilmesinin sağlanması için danışmanlık hizmeti alabilirler.
Çevgem Çevre, Nitelikli Belge ihtiyaç ve talebinize göre etkin ve sürdürülebilir sıfır atık yönetim sistemi kurmak için detaylı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Çevgem Çevre Dan. İş Güv. Eğt. Müh. Tic. Ltd. Şti.

Adres : Osman Yılmaz Mah. 608/1 Sok. No:3/10 Gebze/Kocaeli
Telefon : 0 (262) 644 40 04
Fax : 0 (262) 643 87 92
E-mail : info@cevgem.com

Limit Grup olarak; firma ve kurumların çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2013 yılında yola çıktık. Her biri alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ekibimiz ve tüm gücümüz ile yüzlerce işletmede yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Çevgem Çevre © 2021. All Rights Reserved Limit Grup