Çevre Danışmanlık

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayımlanarak yürürlüğe giren, Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmeliğe göre Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği EK-1 listesinde yer alan (çevreye kirletici etkisi yüksek olan) işletmeler; çevre yönetim birimi kurmak ya da çevre danışmanlık firmalarından çevre yönetim hizmeti almak zorundadırlar. Çevre Yönetim Birimi; en az iki çevre görevlisinden oluşur ve en az bir çevre görevlisinin çevre mühendisi olması zorunluluğu vardır. Ek-2 listesinde yer alan (çevreye kirletici etkisi olan) işletmeler ise, en az bir çevre görevlisi istihdam etmek ya da çevre danışmanlık firmalarından çevre yönetim hizmeti almak zorundadırlar.
Çevgem Çevre, yürürlükteki ilgili yönetmelikler kapsamında, işletmenizin çevreye kirletici etkisini değerlendirip Ek-1 ya da Ek-2 listesinde olup olmadığınızın belirlenmesi; bu listelerde yer almamanız durumunda “Kapsam Dışı Yazısı” alınması, listede yer almanız durumunda ise firmamız tarafından verilen Çevre Danışmanlık Hizmeti kapsamında; yönetmeliklerde belirlenen süreler çerçevesinde, çevre görevlilerimizin kurum veya firmanızda görevlendirilmesi konularının her aşamalarını titizlikle takip etmektedir.

Çevgem Çevre Dan. İş Güv. Eğt. Müh. Tic. Ltd. Şti.

Adres : Osman Yılmaz Mah. 608/1 Sok. No:3/10 Gebze/Kocaeli
Telefon : 0 (262) 644 40 04
Fax : 0 (262) 643 87 92
E-mail : info@cevgem.com

Limit Grup olarak; firma ve kurumların çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında en kaliteli ve makul çözümler üretebilmek amacıyla 2013 yılında yola çıktık. Her biri alanında uzmanlaşmış, tecrübeli ekibimiz ve tüm gücümüz ile yüzlerce işletmede yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmamızı daha yakından tanımak için lütfen bize ulaşın.

Çevgem Çevre © 2021. All Rights Reserved Limit Grup